Механічні протиугінні системи 

Серед механічних протиугінних засобів, таких як блокатори керма та замки капота, замок на КПП, на сьогоднішній день, є найчастіше встановлюваним видом механічних засобів захисту від угону. Замок на КПП CONSTRUCT (Констракт) є масивною системою, що жорстко встановлюється на автомашину за допомогою спеціальних зривних болтів. Протиугінний замок на КПП фіксує селектор коробки перемикання швидкостей у позиції «паркінг», у разі автоматичної або роботизованої коробки, або позиції «задній хід» у варіанті механічної КПП.

Механічні протиугінні системи(зазвичай це замки) розробляються і виробляються специфічно з огляду на рік випуску, тип КПП та інші характеристики певної марки та моделі автомобіля. Зазвичай, замки на КПП монтуються на штатне кріплення в кузові машини. Завдяки такому конструктивному рішенню установка механічного протиугінного замку виключає свердління або проведення будь-яких інших заходів, що порушують неушкодженість поверхні кузова - по суті, замок встановлюється як ще одна складова деталь машини. Ще однією перевагою модельного конструктиву замку на КПП є те, що конструкція замку забезпечує естетичний та акуратний вигляд встановленого замку в інтер'єрі автомобіля. Як правило, це вихід личинки замку в пластиковій консолі, що робить можливим управління замком. Пристрій розташований таким чином, щоб не порушувати вигляд салону машини та не порушувати роботу інших елементів автомобіля.

Для підбору замка на КПП для конкретного автомобіля виберіть зі списку нижче марку і потім модель машини. Далі зі списку замків, розроблених спеціально на обрану модель автомобіля, виберіть необхідний замок.

Якщо Ви вагаєтесь з вибором замка КПП - зателефонуйте (050) 470 32 13 і наш фахівець безкоштовно підбере оптимальний варіант захисту Вашого автомобіля.